Fél évig élt körünkben Katócz Sára Tiszteletesasszony, aki ma igehirdetéssel búcsúzott az Erdélyi Gyülekezettől. Igaz, nem végleg szakad el innen de szeptembertől saját gyülekezetben fog szolgálni.
Igehirdetésében köszönte a szeretetet, bizalmat, amivel családtagnak érezte itt magát. Kiemelte: mi emberek, nem folyamatosan felfelé ívelő hittel élünk, mert vannak nehezebb és boldogabb pillanataink, mégis mindenben igyekezzünk a jót észrevenni; rátalálni, hogy mi a dolgunk egy – egy élethelyzetben.
Fontos, hogy az aggodalom és a panasz ne borítson be minket mert az is nehéz ha csak ezt tudjuk másoknak közvetíteni. Igyekeznünk kell másban megtalálni az örömet és reményt, a holnap pedig majd segít újra továbblépni.

Dr. Fazekas István vezetőlelkész köszönte az együtt töltött időt és hálával gondoltak mindketten a közös bár kihívásokkal teli hónapokra, s a gyülekezet nevében kívánt áldást eljövendő lelkészi munkájára.